Apie mus

A P I E  M U S

Mes – grožio srities profesionalai. Grožio industrijoje praleidome daugiau nei 10 metų, gilinome žinias ir suvokimą – ko reikia kirpėjui, meistrui, stilistui, ko nori klientas. Keliavome po pasaulį, parodas, renginius, bendravome su meistrais, sėmėmės žinių, brandinome išmintį ir šiandien sakome, kad atradome, kokiais norime būti ir, kokią žinutę grožio pasauliui norime skleisti.

Esame tikri, kad –  šiandien galima pasirūpinti galvos oda ir plaukais, gerbiant ir tausojant gamtą, aplinką, klientą ir meistrą.

Tikime gamtos tobulybe ir įsipareigojame ją saugoti, kaip ir vienas kitą.

Kaip? Pristatydami jums išgrynintus produktus, praturtintus natūraliais sertifikuotais aktyviais ingredientais, švelniomis, tačiau tuo pačiu inovatyviomis formulėmis, puoselėjančiomis ne tik plaukus, bet ir kliento bei meistro sveikatą. Unikalūs aromatai, sudarantys produktų kvapų natas gimė parfumerijos meistrų dirbtuvėje. Malonios esencijos apgaubia švelniu šydu, įkvėptu gamtos ir paverčia kiekvieną procedūrą neužmirštama unikalia patirtimi.

beepro – erdvė, kurią renkasi profesionalai, norintys puoselėti natūralumą, grožį, unikalumą, tausojantys pirmiausia save, klientus ir aplinką.
Ši bendruomenė dalinasi savo patirtimi, praturtindama vienas kitą.

 • TELEFONO NUMERISVilniuje – Eglė, 8 684 77983
  Kaune – Simona, 684 96814
 • EL. PAŠTO ADRESAS: labas@beepro24.net
 • ĮMONĖS INFORMACIJA:Adresas korespondencijai: Slėnio g. 24, Rumšiškės
  Įmonės kodas 303378691
  PVM mokėtojo kodas LT100011229811
  AB LUMINOR BANKAS A/s LT 24 4010 0510 0212 2615

Sekite mus

Susisiekite su mumis Jūsų el. pašto adresas nebus viešinamas.

  Registruokis naujienlaiškiui

  Gauk naudingos informacijos ir 10proc nuolaidą pirmam apsipirkimui.