ATRASKITE NATŪRALIŲ PRODUKTŲ PRIVALUMUS

Previa
Previa earth

Mes tikime, kad gamta yra tobula ir įsipareigojame tausoti ją gamindami tyrus produktus, praturtintus sertifikuotomis veikliosiomis medžiagomis. Mūsų formulės yra ypatingai švelnios, nes jose nėra jokių agresyvių paviršinių aktyviųjų medžiagų, parabenų, naftos produktų, lanolino, dirbtinių dažiklių ir gyvulinės kilmės ingredientų.   PREVIA  misija yra rūpintis oda bei plaukais tausojant gamtą ir mus supančią aplinką.

Kiekvieną dieną keliame aukščiausius tikslus kokybei ir produktų efektyvumui, ir visada su didžiausia atsakomybe žmogui ir aplinkai, kadangi etiškumas ir tausojimas yra svarbiausia. Mūsų produktuose yra maksimaliai daug (nuo 70%iki 99%) natūralios augalinės kilmės kilmės veikliųjų komponentų, bei nėra  chemikalų.

IŠSKIRTINIAI KVAPAI

Unikalios kvapų natos, gimę bendradarbiaujant su geriausiais parfumeriais,  glūdi pačioje produktų širdyje. Švelniai apgaubiančios esencijos, įkvėptos gamtos kiekvieno produkto naudojimą paverčia nepamirštama gera patirtimi.

NEBANDYTA SU GYVŪNAIS

PREVIA kompanijos produktams yra suteiktas “CRUELTY FREE” sertifikatas. šį sertifikatą suteikė gerai pasaulyje žinoma visuomeninė ne pelno organizacija PETA, kovojanti už gyvūnų teises. Šis atsakingo elgesio su gyvūnais pripažinimas reiškia, kad tiek pati kompanija, tiek žaliavų tiekėjai neatlieka testų su gyvūnais pradedant ingredientais, receptūromis bei galutiniais produktais.

TAUSOJANTI PAKUOTĖ

Poveikio aplinkai mažinimas nėra tik kompanijos ketinimas, tai yra pasirinkimas, kuris daro įtaką visai gamybos sistemai. Nuo 2016 metų PREVIA kompanija pasirinko šį kelią ir nuo to laiko nei karto nesudvejojo pasirinkdama gaminti veiksmingus produktus, gražius akims ir malonius naudoti, tuo pačiu gamybos procese minimizuojant poveikį aplinkai. Produktų pakuotės yra pagamintos iš ekologiškų, tausojančių medžiagų, tokių kaip aliuminis, žaliasis polietilenas, išgautas iš cukranendrių pluošto, bei FSC® sertifikuoto popieriaus.

Registruokis naujienlaiškiui

Gauk naudingos informacijos ir 10proc nuolaidą pirmam apsipirkimui.