Privatumo politika

UAB BALTCOSMA“, gerbia klientų bei suinteresuotų asmenų privatumą ir yra pasiryžusi jį saugoti, teikiant pardavimo ir pristatymo paslaugas, sąžiningai bei teisėtai tvarkyti ir prižiūrėti Jūsų registracijos metu  pateiktus duomenis. Privatumo politika atspindi UAB ,,BALTCOSMA“ , taikomą klientų bei suinteresuotų asmenų duomenų tvarkymo praktiką. Jei Jums kiltų klausimų, susijusių su asmens duomenų tvarkymu, siųskite laišką el. paštu: beeprolietuva@gmail.com .

Saugų apsipirkimą internetinėje parduotuvėje beepro.net užtikrina vienas saugaus ryšio SSL (angl. Secure Socket Layer) sertifikatas, kurį suteikė tarptautinis elektroninio parašo sertifikavimo centras GeoTrust. Naudojant SSL sertifikatą, informacija, siunčiama tarp lankytojo naršyklės ir Pigu.lt serverio, yra šifruojama. Daugiau informacijos čia: https://www.geotrust.com/about/

Įsitikinkite, kad naršote saugiame puslapyje

Internetinėje parduotuvėje beepro.net, SSL sertifikatu apsaugoti tie puslapiai, kuriuose įvedami vartotojų duomenys: prisijungimo puslapis, „mano beepro.net“ puslapiai, prekių krepšelio puslapis, prekių užsakymo puslapis ir pan. Sertifikato detales rasite jį paspaudę.

beepro.net nekaupia prisijungimo prie mokėjimo sistemų duomenų. Internetinės parduotuvės beepro.net pirkėjai prisijungimo prie elektroninės bankininkystės ar elektroninių mokėjimų sistemų duomenis įveda bankų puslapiuose, todėl beepro.net ši informacija neprieinama.

1. Informacijos rinkimas

UAB ,,BALTCOSMA“ vadovaujasi LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymu ir Bendruoju duomenų apsaugos Reglamentu (BDAR).

Toliau pateiktą informaciją apie klientus renka UAB „ESKOM“ VIEŠBUTIS „VANAGUPĖ“ pardavimų, rinkodaros ir komunikacijos skyrius, interneto svetainė www.beepro.net. Mes renkame duomenis apie savo Klientus naudodamiesi:

  • elektronine rinkodara ir registracijos formomis;
  • kai perkate mūsų prekes.

2. Asmeninės informacijos naudojimas

Mes naudojame Jūsų asmens duomenis šiais tikslais:

  • parduodami jums prekes ir suteikdami prekių pristatymo paslaugas;
  • tvarkydami užsakymus, registraciją, užklausas;
  • siųsdami Jums informaciją apie mūsų produktus bei specialius pasiūlymus (jeigu Jūs sutinkate gauti tokią informaciją);
  • susisiekdami su Jumis dėl parduotų prekių ir suteiktų paslaugų kokybės įvertinimo.

Jūsų pateikti asmeniniai duomenys jokiomis aplinkybėmis nebus teikiami trečiosioms šalims, išskyrus šiuos atvejus:

  • jei yra Jūsų sutikimas Asmens duomenų atskleidimui;
  • teisėsaugos institucijoms pagal Lietuvos Respublikos teisės aktų numatytą tvarką.

Turėdami jūsų sutikimą susisiekti su Jumis telefonu ar el. paštu tiesioginės rinkodaros tikslais, stengsimės siųsti tik galinčią Jus sudominti informaciją apie specialius pasiūlymus Jums. Bet kuriuo metu galite koreguoti šios informacijos gavimą, susisiekę su mumis el. paštu beeprolietuva@gmail.com.

Jūs turite teisę nesutikti, kad būtų tvarkomi Jūsų asmens duomenys tiesioginės rinkodaros tikslais, nenurodydami nesutikimo motyvų, taip pat raštu prašyti ištaisyti neteisingus, neišsamius, netikslius asmens duomenis.

Jūsų asmeninę informaciją saugosime tiek, kiek to reikės šioje privatumo politikoje nurodytiems tikslams įgyvendinti. Prenumeratos ir tiesioginės rinkodaros tikslu duomenys saugomi ne ilgiau nei 3 metus. Jūs turite teisę susipažinti su mūsų turimais Jūsų Asmens duomenimis. Siekdami sužinoti, kokius jūsų Asmens duomenis surinkome ar gavome ir iš kokių šaltinių, kokiais tikslais jie tvarkomi ir ar visi Jūsų Asmens duomenys yra išsamūs bei teisingi, turite iš anksto kreiptis į mus iš elektroniniu pašto adreso, kuris buvo mums pateiktas. Telefonu tokios informacijos neteikiame. 

Užsakydami mūsų prekes ir teikiamas paslaugas, Jūs sutinkate, kad Jūsų Asmens duomenys būtų naudojami, siekiant įvykdyti prekių pardavimo ir pristatymo paslaugą. Jūs iš anksto sutinkate, kad jūsų Asmens duomenis mes turime teisę laikyti serveryje, debesyje tiek, kiek tai yra būtina, vadovaujantis LR teisės aktų reikalavimais.

Bet kokį prašymą ar nurodymą, susijusį su Asmens duomenų tvarkymu, Jūs turite pateikti mums raštu išsiunčiant tokį prašymą ar nurodymą elektroninio pašto adresu beeprolietuva@gmail.com. Gavę tokį Jūsų prašymą ar nurodymą, pateiksime atsakymą bei atliksime prašyme nurodytus veiksmus. Atsakymas Jums bus pateiktas raštu. Administruodami savo paslaugas bei svetainę ir diagnozuodami galimus sutrikimus mes galime naudoti jūsų IP adresus.

3. Slapukų naudojimas

Mes naudojamės slapukais, siekdami nustatyti Jūsų tapatybę mūsų interneto svetainėse. Mūsų tikslas – kiek įmanoma personalizuoti teikiamas paslaugas pagal Jūsų interesus.

Slapukas – tai nedidelis kiekis informacijos, kurį mūsų serveris išsiunčia į Jūsų kompiuterio standųjį diską, kad interneto svetainė atsimintų Jus. Šią informaciją gali sudaryti svetainės nuostatų duomenys, puslapio URL nuoroda, sugeneruotas unikalus kodas identifikacijai. Daugelis naršyklių yra nustatytos taip, kad automatiškai priimtų slapukus. Galite naršyklėje slapukus išjungti, bet, žinokite, kad jeigu taip padarysite, galite netekti galimybės naudotis daugybe funkcijų, kurios būtinos, kad interneto svetainė veiktų kaip dera.

Registruokis naujienlaiškiui

Gauk naudingos informacijos ir 10proc nuolaidą pirmam apsipirkimui.