Grąžinimo sąlygos

PREKIŲ GRĄŽINIMAS IR GARANTIJOS

GARANTIJOS IR GRĄŽINIMAS

Geriausios kokybės garantija

Garantuojame greitą ir profesionalų aptarnavimą. Galimus nesklandumus sprendžiame kaip įmanoma greičiau ir apie priimtus sprendimus iškart informuojame klientą.

Pinigų grąžinimo garantija

Garantuojame, kad jei gavote netinkamos kokybės ar ne tą prekę, kurią užsakėte, pasiūlysime Jums analogišką prekę. Jei pasiūlyta analogiška prekė Jums netiks, grąžinsime pinigus sumokėtus už prekę.

Pinigus grąžiname per 10 d. d.

Prekių grąžinimas

Gavę siuntinį, atidžiai jį apžiūrėkite. Jei, pristačius jūsų prekę, pastebėjote, kad ji sugadinta, ir norite ją grąžinti, prašome nedelsiant susisiekti su mumis el. paštu arba telefonu ir informuoti apie prekės(ių) grąžinimą bei grąžinimo priežastį (sugadinta, ne ta prekė, ir pan.).

Netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis „Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis“, patvirtintomis 2001 m. birželio 29 d. ūkio ministro įsakymu Nr. 217. Kai prekės (ių) grąžinimo priežastis yra netinkama kokybė, arba jei gavote ne tą prekę, kurią užsisakėte, mes įsipareigojame savo lėšomis pakeisti netinkamos kokybės prekę(es) į tinkamos kokybės prekę arba grąžnti Jūsų sumokėtus pinigus už prekę(es).

 

Tinkamos kokybės prekės grąžinamos remiantis LR ūkio ministro 2001 m. rugpjūčio 17 d. įsakymu Nr. 258 patvirtintų „Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones, taisyklių“ nustatyta tvarka. Šiuo atveju prekių grąžinimo išlaidas apmoka pirkėjas. Grąžinamas daiktas privalo būti pilnai sukomplektuotas ir tinkamai supakuotas, kitu atveju Mes galime nepriimti daikto grąžinimui.

 

Kokybiškos kosmetikos prekės negali būti grąžinamos.

Prekės grąžinimo atveju, prašome Jūsų pirmiausia susisiekti  tel.: +370 687 47441

Prašymą dėl prekių grąžinimo siųskite el. paštu: labas@beepro.net

 

Svarbu žinoti!

Visos grąžinamos prekės turi būti supakuotos originalioje pakuotėje ir komplektacijoje, Pirkėjo nesugadintos;

Jei prekė grąžinama ne dėl kokybinio broko, ji turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos (su etiketėmis, apsauginėmis plėvelėmis);

Grąžinant prekę, būtina pateikti jos pirkimą patvirtinantį dokumentą (sąskaita faktūra ar pirkimo kvitas);

Kartu su grąžinama preke būtina pateikti ir užpildytą prekės grąžinimo dokumentą.

Registruokis naujienlaiškiui

Gauk naudingos informacijos ir 10proc nuolaidą pirmam apsipirkimui.